دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸- Monday 23 September 2019

گروه صنعت- اردشیر سعد‌محمدی به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع مس ایران معرفی شد. به گزاررش ایمیدرو، در جلسه‌ای با حضور اعضای هیات‌مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران و شورای معاونان ایمیدرو، ‌اردشیر سعدمحمدی به‌عنوان عضو موظف هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران انتخاب شد. در این نشست که محمدباقر عالی رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) نیز حضور داشت، خداداد غریب‌پور رییس هیات‌عامل ایمیدرو ابتدا با قدردانی از خدمات مدیریت محمد‌رضا بنی‌اسدی‌راد، اظهار داشت: سعدمحمدی در جایگاه مدیر توسعه‌گرا،‌ توجه ویژه‌ای به رونق سرمایه‌گذاری و همچنین رشد بهره‌وری و انجام مسوولیت‌های اجتماعی خواهد داشت. غریب‌پور ادامه داد: کسب و تولید دانش فنی، ارتقای جایگاه پژوهش، کمک به توسعه معادن کوچک و توسعه اکتشاف ازجمله اهداف اساسی شرکت ملی صنایع مس ایران به شمار می‌آید. محمدباقر عالی رییس هیات‌عامل ایدرو نیز تفویض اختیار به مدیران را یکی از ویژگی‌های مدیریتی بنی‌اسدی‌راد دانست و تصریح کرد: حمایت و پشتیبانی از بدنه مجموعه مس همواره سبب محبوبیت بنی‌اسدی‌راد شده بود. وی نیز توجه به مسوولیت اجتماعی را از نیازهای ضروری صنعت مس اعلام کرد.محمدرضا بنی‌اسدی‌راد نیز در سخنان کوتاهی با تاکید بر سوابق کار تیمی در شرکت مس افزود: خانواده بزرگ این صنعت همواره با نجابت و به‌صورت یک مجموعه واحد، فعالیت‌های خود را انجام می‌دهد.وی درباره اثر فعالیت‌های پیشین سعدمحمدی در صنعت مس اظهار داشت: با توجه به تجارب قبلی سعدمحمدی در شرکت مس و پیش‌بینی‌هایی که در توسعه این صنعت داشتند،‌ همواره موفقیت‌هایی را برای این صنعت رقم ‌زده‌اند.
اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع مس هم ضمن تشکر از عملکرد دوره مسوولیت بنی‌اسدی‌راد گفت: در دوره مدیریت ایشان روابط تنگاتنگی با یکدیگر داشتیم و فعالیت وی صادقانه و خالصانه بود.وی که نخستین‌بار در دی‌ماه سال ۸۸ سکان هدایت شرکت مس را برعهده ‌گرفته بود، اظهار امیدواری کرد که با همکاری مجموعه مس،‌ ایمیدرو و وزارت صنعت، معدن و تجارت، مسیر توسعه شرکت را بیش از گذشته ادامه دهد.
سعدمحمدی که در بخشی از سوابق کاری خود مدیرعاملی شرکت‌های ملی مس، ذوب‌آهن اصفهان و‌ هلدینگ توسعه معادن روی را دارد، تا پیش از احراز مدیرعاملی شرکت ملی صنایع مس، عضویت هیات‌عامل و همچنین معاونت توسعه طرح‌های معدنی و صنایع معدنی ایمیدرو را در اختیار داشت.

لطفا برای دریافت فایل روزنامه به آرشیو روزنامه و یا وبسایت جــــار یا پیشخوان مراجعه نمائید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *