دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸- Monday 20 May 2019

گروه صنعت- مهندس تقی‌زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به همراه مهندس یاری مدیرعامل شرکت انتقال آب خلیج فارس از پروژه انتقال آب خلیج فارس بازدید کردند. این پروژه با مشارکت شرکت‌های گل‌گهر، ملی صنایع مس ایران و چادرملو در حال اجراست. سال آینده فاز اول این پروژه با آبرسانی به گل‌گهر به بهره‌برداری می‌رسد.
شرکت گهر ترابر برتر شد
طی مراسمی در راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران شرکت گهر ترابر به عنوان شرکت برتر در حوزه «رشد تن-کیلومتر» در بین شرکت‌های فعال در حوزه حمل ریلی کشور انتخاب شد.در این مراسم که با حضور دکتر رسولی عضو هیات مدیره و مدیرعامل راه‌آهن کشور، دکتر بابک احمدی عضو هیات‌مدیره و قائم مقام راه‌آهن، مهندس مرتضی احمدی معاون بازرگانی و سیر و حرکت راه‌آهن و با حضور کلیه مدیران عامل شرکت‌های ریلی برگزار شد از محمد انجم شعاع مدیرعامل شرکت گهر ترابر به پاس کسب رتبه اول در بین شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی تقدیر به عمل آمد.همچنین مهندس تقی‌زاده از پروژه بازیابی هماتیت و کارخانه آبگیری باطله گل‌گهر بازدید کرد.پروژه بازیابی هماتیت به ظرفیت تولید یک میلیون تن کنسانتره آهن ۶۵ درصد در سال با سرمایه‌گذاری حدود ۱۹۰۰ میلیارد ریالی و ۶/۴ میلیون یورو در حال اجراست.
با قدرت از تفکر «صعود» گل‌گهر حمایت می‌کنم
مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در دیدار با اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال گل‌گهر از تفکر «صعود» این تیم حمایت کرد. تقی‌زاده که در دفتر خود میزبان کادر فنی و بازیکنان گل‌گهر بود گفت: با تلاش و غیرت برای صعود به لیگ برتر تلاش کنید و مدیریت شرکت نیز با تمام توان و قدرت از تفکر صعود به لیگ برتر حمایت خواهد کرد. وی افزود: با تلاش و بازی با آرامش و بدون استرس در دیدارهای باقی مانده به میدان بروید و به جای فکر کردن به نتیجه به بازی خوب و غیرتمندانه فکر کنید. در فوتبال همیشه نتایج بر وفق مراد نیست اما اگر با آرامش و تمرکز به میدان بروید بدون شک موفقیت و صعود در انتظار شماست. مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر اضافه کرد: بدون توجه به حواشی و حرف و حدیث‌ها به شش بازی باقی مانده فکر کنید و برای ما تلاش تیمی مهمتر از کسب نتیجه است. اگر شما به لیگ برتر صعود کنید افتخاری است که اول به نام خودتان و سپس به نام شرکت گل‌گهر و شهر سیرجان ثبت خواهد شد.

لطفا برای دریافت فایل روزنامه به آرشیو روزنامه و یا وبسایت جــــار یا پیشخوان مراجعه نمائید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *