یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸-Sunday 21 April 2019

مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت از دستور وزیر نفت بر همکاری دستگاه‌های زیرمجموعه این وزارتخانه با شرکت راه‌آهن و حوزه حمل‌ونقل ریلی خبر داد‌.
به گزارش «جهان‌صنعت» به نقل از راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، محسن دلاویز در بازدید از ایستگاه راه‌آهن تهران گفت: اقدامات بسیار خوبی در این ایستگاه انجام شده و نظم و انضباط و رضایتمندی موجود در فعالیت‌های راه‌آهن موجب امیدواری به همکاری فی‌مابین نفت و صنعت ریلی می‌شود‌.
وی با تاکید بر اینکه این مجموعه تلاش می‌کند حداکثر کمک را به مجموعه راه‌آهن داشته باشد، اظهار داشت: همگرایی میان راه‌آهن و شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت بسیار قابل توجه و سقف بالاترین قرارداد ما با راه‌آهن ۷ میلیارد دلار است‌.
دلاویز در مورد پرداخت سرمایه به راه‌آهن گفت: پرداخت سرمایه به راه‌آهن شرایطی دارد که در این زمینه اقداماتی در راه‌آهن انجام شده و نیازمند رفع برخی از اشکالات است. به محض رفع این اشکالات و اصلاح آن، پرداخت انجام می‌شود که امیدواریم این اقدام تا پایان امسال انجام شود‌.
همچنین ساسان کاظمی‌نژاد مدیر بخش حمل‌ونقل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت با اشاره به قراردادهای بخش ریلی با این شرکت برای استفاده از ظرفیت‌های ماده ۱۲ قانون رفع موانع تولید مصوب شورای اقتصاد گفت: از طریق راه‌آهن سرمایه‌گذارانی به مجموعه بهینه‌سازی سوخت به عنوان نماینده وزارت نفت معرفی شده‌اند‌. وی با بیان اینکه از زمان بازدید گذشته از راه‌آهن و پس از گذشت سه ماه توانسته‌ایم مصوبه هیات مدیره شرکت بهینه‌سازی سوخت را اخذ کنیم افزود: بیش از ۳۰۰ واگن در راستای سرمایه‌گذاری و اجرای ماده ۱۲ دریافت شده است و در حال حاضر در شرف انعقاد قرارداد ۹۲۵ واگن هستیم‌.

لطفا برای دریافت فایل روزنامه به آرشیو روزنامه و یا وبسایت جــــار یا پیشخوان مراجعه نمائید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *