دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸-Monday 15 April 2019

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در شصتمین سال فعالیت شرکت بیمه البرز، این شرکت در قالب طرح چهل- شصت، ۱۰۰ کلاس مدارس استان سیستان‌و‌بلوچستان را مجهز به سیستم گرمایشی ایمن کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمه البرز، پس از حادثه تلخ آتش‌سوزی در یکی از مدارس زاهدان، بیمه البرز در راستای تحقق مسوولیت‌پذیری اجتماعی و با هدف کمک به نوسازی و بازسازی مدارس استان سیستان‌و‌بلوچستان، بودجه تخصیصی انتشار و توزیع سررسید، تقویم و هدایای نوروزی سال ۱۳۹۸ خود را در قالب تجهیز یکصد کلاس مدارس استان سیستان‌و‌بلوچستان به سیستم گرمایشی تابشی مدرن به هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران اهدا کرد.
بنا بر این گزارش، طی چند سال متوالی گذشته شرکت بیمه البرز با هدف حمایت از خانواده‌های کم‌بضاعت تحت پوشش سازمان بهزیستی، بودجه تخصیصی انتشار و توزیع سررسید، تقویم و هدایای نوروزی را به خانواده‌های دارای فرزند معلول تحت پوشش سازمان بهزیستی در استان تهران و همچنین خانواده‌های کم‌بضاعت در استان‌های محروم کشور اهدا کرد.
بر این اساس‌ شرکت بیمه البرز سال گذشته نیز در پی زلزله منطقه غرب کشور با هدف حمایت از آسیب‌دیدگان این منطقه بودجه هدایای نوروزی خود را به سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران اهدا کرد.

لطفا برای دریافت فایل روزنامه به آرشیو روزنامه و یا وبسایت جــــار یا پیشخوان مراجعه نمائید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *