چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸-Wednesday 24 April 2019

مرحله فینال و قهرمان قهرمانان جام جهانی داخل سالن تیروکمان در حالی از روز جمعه ۱۹ بهمن در لاس وگاس آمریکا برگزار می‌شود که کمانداران کشورمان برای شرکت در این تورنمنت با هزینه‌ شخصی خود بامداد دیروز عازم آمریکا شدند.
مرحله فینال و قهرمان قهرمانان جام جهانی داخل سالن تیروکمان در حالی از روز جمعه ۱۹ بهمن در لاس و‌گاس آمریکا برگزار می‌شود که ۱۰ کماندار ایران برای شرکت در این تورنمنت با هزینه‌‌ شخصی و با همکاری فدراسیون تیروکمان بامداد دیروز راهی آمریکا شد.
شعبانی بهار، رییس فدراسیون تیرو کمان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در این باره گفت: فدراسیون تیروکمان هیچ هزینه‌ای برای اعزام این کمانداران نکرده و ورزشکاران با هزینه شخصی یا اسپانسر به این رویداد اعزام شده‌اند.
امید نجاری (مدیر تیم ملی و سرپرست کاروان تیروکمان)، اسماعیل عبادی و نیما محبوبی (عضو تیم ملی کامپوند مردان)، مجید احمدی (سرمربی تیم ملی کامپوند)، رضا شبانی و ابوالفضل حسینی (عضو تیم ریکرو)، فاطمه قاسم‌پور و علیرضا بیکی (عضو تیم کامپوند) نفرات اعزامی به آمریکا هستند. مرحله فینال و قهرمان قهرمانان جام جهانی داخل سالن تیروکمان از جمعه با حضور بیش از ۵۰۰ کماندار در لاس و گاس آمریکا برگزار می‌شود و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت. مرحله اول، دوم و سوم این رقابت‌ها در ماکائو، تایلند و فرانسه برگزار شد که کمانداران ایران در مرحله‌‌ اول و سوم این رقابت‌ها در مرحله‌‌ مقدماتی حذف شدند.

لطفا برای دریافت فایل روزنامه به آرشیو روزنامه و یا وبسایت جــــار یا پیشخوان مراجعه نمائید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *