چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸-Wednesday 24 April 2019

آذری درباره پاس نشدن چک باشگاه استقلال برای خرید مرتضی تبریزی و نامه‌ای که دیروز از سوی این باشگاه برای استقلال صادر‌ شده است، گفت: خطاب به باشگاه استقلال نامه زدیم تا رسانه‌ها نامه را پوشش دهند تا شاید به دست آقای فتحی (مدیرعامل استقلال) برسد و او با ما تماس بگیرد. اگر فتحی را دیدید به او بگویید با ما تماس بگیرد، به باشگاه استقلال بگویید آذری گفت فتحی گُم شده و پیدایش کنید!
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن عنوان کرد: چک قبلی که هیچ، باشگاه استقلال یک چک جدید برای تبریزی داده بود که آن هم پاس نشده است. نمی‌دانم آنها با این وضعیت چطور بازیکن خارجی جذب می‌کنند؟ همین مسائل باعث می‌شود تا در آینده ۱۰ پرونده علیه باشگاه استقلال در فیفا باز شود. فرق ما با ژاپن در همین مسائل است ما به امضاها و تعهدات‌مان پایبند نیستیم و مدیریت و اصول مدیریت را نمی‌دانیم، منابع انسانی بلد نیستیم و مدیران ما وظایف‌شان را بلد نیستند، در حالی که یکی از اصلی‌ترین وظایف مدیران پاسخگویی است.
وی افزود: مدیران استقلال مدعی هستند که آدم‌های حقوقی‌ هستند اما من ۵۰ بار به فتحی و باشگاه استقلال زنگ زدم و جواب ندادند. نامه‌ای هم که خطاب به باشگاه استقلال صادر کردیم برای این است که شاید فتحی این نامه را ببیند و به من زنگ بزند.
مدیرعامل ذوب‌آهن با اشاره به عدم دریافت حق تبلیغات محیطی گفت: هیچ اتفاق خاصی رخ نداده است، یکسری مسائل واقعا دیگر خسته‌کننده شده‌اند. وقتی حرفی می‌زنیم از دست ما ناراحت می‌شوند و در آخر ما را توبیخ می‌کنند. انتظار داشتیم امسال سال خوبی باشد اما این طور نبود و بازهم حق باشگاه‌ها را پرداخت نکردند.
او در خصوص اینکه کمیته انضباطی به تازگی او را توبیخ کرده است، یادآور شد: گفتم که داوران در فوتبال ایران وضعیت ارباب و رعیتی راه انداخته‌اند، برای همین گفتند که نشر اکاذیب کرده‌‌ام و من را توبیخ کردند. امروز هم درباره اکبریان (داور دیدار ذوب‌آهن- نساجی) صحبت کردم و منتظر هستم تا ببینم برایم چه جریمه‌ و توبیخی در نظر می‌گیرند. برای ذوب‌آهن پی همه چیز را به تنم مالیده‌ام. من در این باشگاه کلنگ زده‌ام، برف پارو کرده‌ام و مدیریت هم کرد‌ه‌ام، اما اگر لازم باشد برای ذوب‌آهن به زندان هم می‌روم.

لطفا برای دریافت فایل روزنامه به آرشیو روزنامه و یا وبسایت جــــار یا پیشخوان مراجعه نمائید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *