چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸-Wednesday 24 April 2019

مدیرعامل بانک پارسیان حمایت از تولید را از برنامه‌های ویژه بانک‌ها اعلام کرد‌.
به گزارش «جهان صنعت» به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان، کوروش پرویزیان در جریان این بازدید ضمن اشاره به بخشنامه اخیر بانک مرکزی ج‌. ا‌. ا که حمایت از تولید را در سرفصل برنامه‌های حمایتی و ویژه بانک‌ها قرار داده است، اساس ماموریت بانک‌ها را حمایت و پشتیبانی از فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان و به ویژه تولید صادرات‌محور اعلام کرده و شرایط حال حاضر کشور را برای حضور بانک‌ها در این عرصه ضروری دانست‌.
مدیرعامل بانک پارسیان با اشاره به پروژه‌هایی که این بانک در راستای حمایت از تولید و اشتغالزایی و رفاه اجتماعی مانند طرح آب‌رسانی به شهرها و روستاها و مناطق محروم، تمرکز و توجه ویژه این بانک به مقوله آب و اهمیت آن داشته است، تداوم این حمایت و پشتیبانی را ضرورتی انکارناپذیر بیان کرد‌. در همین راستا مقرر شد، بانک پارسیان از شرکت لوله و ماشین‌سازی ایران که یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوله‌های چدنی نشکن برای انتقال آب آشامیدنی است، حمایت و پشتیبانی کند‌.
گفتنی است بانک پارسیان در راستای حمایت از تولید و صنعت کشور و همگام با دولت محترم در طرح‌هایی از قبیل طرح‌های گندله‌سازی اپال پارسیان سنگان به ظرفیت پنج میلیون تن، پارس فولاد سبزوار، به عنوان یکی از هشت طرح فولادی و استانی کشور با ظرفیت ۸۰۰ هزار تن فولاد و همچنین تامین مالی گازرسانی به مناطق مختلف به خصوص مناطق روستایی، حمایت ویژه از بخش استراتژیک کشور با خرید تضمینی گندم، نوسازی ۳۰ هزار تاکسی فرسوده در جهت حمایت از منابع بین‌نسلی و سوخت‌های فسیلی، توسعه اشتغالزایی روستایی و غیره مشارکتی فعال داشته است‌.

لطفا برای دریافت فایل روزنامه به آرشیو روزنامه و یا وبسایت جــــار یا پیشخوان مراجعه نمائید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *