شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸-Saturday 20 April 2019

کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران که تا پایان جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات با فدراسیون فوتبال کشورمان قرارداد دارد، از مدتی پیش و بعد از برکناری خوزه پکرمن، نامزد اصلی جانشینی این مربی لقب گرفت و به احتمال زیاد سرمربی کلمبیایی‌ها خواهد شد‌.
البته در روز‌های گذشته از لوئیس فیلیپه اسکولاری، روینالدو روئدا، دونگا، لوئیس فرناندوز سوارز و کی‌روش به عنوان گزینه‌های اصلی سه رنگ‌ها (لقب تیم ملی کلمبیا) نام برده می‌شد، اما در روز‌های گذشته تنها صحبت از اسکولاری و کی‌روش بود که سایت destakjornal با انتشار خبری فوری نوشت لوئیس فیلیپه اسکولاری پیشنهاد فدراسیون فوتبال کلمبیا برای سرمربیگری این تیم را رد کرد و کی‌روش اصلی‌ترین گزینه مسوولان این کشور برای جایگزینی پکرمن محسوب می‌شود‌.
destakjornal در ادامه نوشت: اسکولاری که گزینه سرمربیگری تیم ملی کلمبیاست، در نشست خبری خود بیان کرد به پیشنهاد مسوولان فوتبال کلمبیا جواب منفی خواهد داد تا با این وضعیت کی‌روش گزینه اصلی هدایت این تیم باشد‌. البته اعضای فدراسیون فوتبال کلمبیا بیان کردند که از پاسخ منفی اسکولاری خبر ندارند که این موضوع می‌تواند عجیب باشد‌.
اسکولاری چندی پیش به پالمیراس برزیل پیوست و همراه با این تیم قهرمان لیگ این کشور شد و اکنون می‌خواهد همراه با این تیم ادامه دهد و قصد حضور در تیم ملی کلمبیا را ندارد‌. البته در کنار کی‌روش پرتغالی که گزینه اصلی کلمبیاست، از آنتونی ریس، مربی موقت تیم ملی کلمبیا به عنوان گزینه‌های اصلی یاد می‌کنند‌. گفتنی است کارلوس کی‌روش اکنون همراه با تیم ملی فوتبال ایران در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات حضور دارد و قراردادش با فدراسیون فوتبال ایران تا پایان این مسابقات است‌.

لطفا برای دریافت فایل روزنامه به آرشیو روزنامه و یا وبسایت جــــار یا پیشخوان مراجعه نمائید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *