یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸-Sunday 21 April 2019

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات استان سیستان‌و‌بلوچستان گفت: آقای روحانی شما در سفر به سیستان‌و‌بلوچستان در سخنرانی به مردم قول دادید که تا اول مهر، سیستان گازدار می‌شود، آیا در جریان هستید که تاکنون این قول عملیاتی نشده است؟
به گزارش ایسنا، حبیب‌الله دهمرده در تذکر شفاهی در جلسه علنی‌ روز گذشته مجلس خطاب به رییس‌جمهور و نمایندگان گفت: در فصل بودجه قرار داریم، درخصوص جبران عقب‌ماندگی تاریخی سیستان‌و‌بلوچستان توجهی ویژه صورت گیرد. آقای روحانی دستور دهید خسارت ناشی از خشکسالی سیستان به مردم پرداخت شود.وی افزود: آقای وزیر کشور به این ناامنی‌های سیستان‌و‌بلوچستان پایان دهید و زمینه آزادسازی گروگان‌ها را هر چه سریع‌تر فراهم کنید، حقیقتا این وضع قابل تحمل و در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیست، به خانواده شهدا تسلیت می‌گویم و این حرکت کور و زشت اشرار را به شدت محکوم می‌کنم.
دهمرده در تذکری به وزیر نیرو اظهار کرد: موضوع حق‌آبه رودخانه هیرمند و انتقال آب از دریای عمان بارها مطرح شده است. امیدواریم طبق قول‌های داده شده، زمینه اجرای این امر فراهم شود. آقای روحانی شما در سفر به سیستان در سخنرانی به مردم قول دادید که تا اول مهر، سیستان گازدار می‌شود، آیا در جریان هستید که تاکنون این قول عملیاتی نشده است؟ آقای زنگنه گاز برای مردم سیستان به آرزو تبدیل شده. مسوولان و رییس‌جمهور درباره معیشت مردم شریف در قالب برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و طولانی‌مدت، یک بار و برای همیشه اقدام شود، تا چه زمانی مردم باید هزینه این همه سوء‌مدیریت را پرداخت کنند؟

لطفا برای دریافت فایل روزنامه به آرشیو روزنامه و یا وبسایت جــــار یا پیشخوان مراجعه نمائید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *