شناسه خبر : 15953  |  لینک کوتاه:

نگاه

اولتیماتوم جدید بارسا به دمبله و تهدید به اخراج

عثمان دمبله برای مدیران بارسلونا تبدیل به یک سردرد مزمن شده است و به نظر راهی برای رهایی از این کابوس هم پیدا نمی‌شود‌.
به نوشته AS، آبان‌ماه سال گذشته بود که عثمان دمبله در یکی از جلسات تمرینی بارسلونا بدون هیچ دلیل موجهی غیبت کرد‌. یک ساعت و نیم طول کشید تا مسوولان بارسا با وی تماس بگیرند و دلیل غیبت او را جویا شوند‌. فردای آن روز دمبله اجازه تمرین پیدا نکرد و سپس از ترکیب بارسا برابر بتیس نیز خارج شد‌. آبی‌اناری‌ها بدون او ۴ بر ۳ مغلوب بتیس شدند‌.
او دلیل غیبتش را ابتدا بیماری عنوان کرد، اما بعد مشخص شد که دلیل اصلی غیبت، بیماری نبوده است‌. در واقع دمبله با دعوت از دوستانش تا صبح به بازی با پلی‌استیشن مشغول بوده و سپس فراموش می‌کند تا زنگ آلارم گوشی خود را فعال کند‌. او ساعت ۱۱:۳۰ صبح با تماس کارلس ناواس، سرپرست بارسا از خواب بیدار می‌شود و در آن حالت ترجیح می‌دهد بیماری را دلیل غیبت خود عنوان کند‌.
کمی بعد فاش شد که غیبت‌های او و تاخیرش در حضور در تمرینات، یک اتفاق تازه نبوده است‌. سران بارسا ابتدا قصد اخراج موقت دمبله را داشتند ولی با وساطت والورده، همه چیز ختم به خیر شد‌.
در حالی که به نظر می‌رسید هشدار‌ها موثر واقع شده‌اند اما ماه بعد، دمبله با دو ساعت تاخیر در تمرین بارسا حاضر شد‌. قرار بود همه بازیکنان ساعت یازده صبح در کمپ سنت خوان دسپی حاضر باشند ولی دمبله ساعت یک به تمرین آمد و در رختکن از والورده و هم‌تیمی‌هایش عذرخواهی کرد‌. او دلیل غیبتش را خواب ماندن عنوان کرد! دمبله سپس به دستور والورده به صورت انفرادی مشغول تمرین شد‌.
هشدار سران بارسا به دمبله باعث شد تا او خود را با تیم هماهنگ کند و اینگونه به نظر می‌رسید که بی‌انضباطی جدید از او سر نزده اما به نقل از منابع موثق، نه تنها اینچنین نبوده، بلکه دمبله بارها بی‌انضباطی‌هایی کوچک و بزرگ را تکرار کرده است‌.
ستاره فرانسوی که فصل گذشته بازهم درگیر مصدومیت‌های متوالی بود، به همین بهانه در جلسات فیزیوتراپی و نیز ریکاوری غیبت می‌کرد یا با تاخیر حاضر می‌شد‌. بهانه او این بود که با فیزیوتراپ اختصاصی خود کار می‌کند اما در هفته منتهی به فینال کوپا دل ری برابر والنسیا و در حالی که ارنستو والورده، سرمربی بارسا همه بازیکنان حتی مصدومان را به جلسه تاکتیکی دعوت کرده بود، دمبله علی‌رغم تاکید سرمربی، با ساعتی تاخیر حاضر می‌شود‌.
او که به دلیل مصدومیت، فینال را از دست داده بود، بازهم کار زیر نظر فیزیوتراپ اختصاصی را بهانه می‌کند اما این بار با اولتیماتومی جدید از سوی باشگاه مواجه می‌شود‌.
سران بارسا به ایجنت دمبله اطلاع داده‌اند که دیگر قصد چشم بستن روی بی‌انضباطی‌های این بازیکن را ندارند و با تکرار این قضیه، او در فهرست فروش تابستانی قرار خواهد گرفت‌.
در بارسلونا بر این اعتقادند که هرچند توانایی‌های فنی دمبله غیرقابل انکار است ولی زندگی شخصی پرحاشیه و بی‌انضباطی‌های مکرر او دیگر غیرقابل تحمل شده است‌. آنها قصد جذب دو مهاجم در تابستان را دارند و شاید جذب دو مهاجم، بی‌ارتباط با قرار گرفتن دمبله در لیست سیاه نباشد‌. ستاره‌ای که قرار بود جانشین نیمار باشد و برای جذبش ۱۰۵+۴۰ میلیون یورو هزینه شده اما حالا در آستانه اخراج قرار دارد‌.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *